Wszystko ok
Bardzo dobry robot! Dla mnie ogromną zaletą są cztery koła oraz możliwość częściowego ładowania. Świetna aplikacja, która jest stale udoskonalana wraz z aktualizacjami oprogramowania robota koszącego.
Obudowę pomalowałem samodzielnie na brązowy kolor :)
Dokupiłem dodatkową gwarancję na kolejny rok do Luba Mini 2 AWD 1000 i postanowiłem wystawić opinię, ponieważ jestem bardzo zadowolony zarówno z samego urządzenia, jak i obsługi. Kosiarka działa bez zarzutu, świetnie radzi sobie na trudniejszym terenie i zdecydowanie ułatwia codzienną pielęgnację trawnika.
Dodatkowa gwarancja daje mi jeszcze większy komfort użytkowania i poczucie bezpieczeństwa na przyszłość. Cały proces jej zakupu był szybki i prosty. Zdecydowanie polecam ten sprzęt oraz możliwość przedłużenia gwarancji.
Super sprzęt polecam
Wszystko ok. Polecam
Z Robota Yuka mini 2 1000 jestem bardzo zadowolony. Kosiarka już z wyglądu sprawia wrażenie solidnej i dobrej jakości. Pierwsza konfiguracja bardzo łatwa i intuicyjna, stworzyłem dwie strefy koszenia z którymi robot radzi sobie bardzo sprawnie. Mimo wielu przeszkód, drzew i krzewów kamery i lidar działają bo omija wszystko bez większych problemów. Czas pokaże ale mam nadzieję że wiele lat będzie działał bezawaryjnie bo to naprawdę dobry sprzęt.
Bardzo dobrze się sprawdza, jest niesamowita.posida wszystko czego potrzebuje, mała, cicha, automatyczna, zadba o każdy trawnik plecam wszystkim posiadaczą trawników
Szybko miło i sprawnie.
Super produkt! Bardzo ergonomiczny.
Zakup karty SIM, bezproblemowo, szybko i sprawnie.
Wszystko ok.
Wszystko ok. Przesylka doszla.
Ok chociaż czasami kosi jak chce
się Podoba
Wszystko na razie ok
Ok
Ok
Jestem zadowolona z zakupu.
Moi znajomi mają i sa badzo zadowoleni.
Wiecej bedę mogła napisać, jak juz będzie pracować w moim ogrodzie.Teraz czekamna przesyłkę.
Pierwszy dzień Koszenia w iście trudnych warunkach. Aż sąsiad się dziwił że ona daje radę. Sprzęt pierwsza klasa, a sklep obsługuje na bieżąco :)
Szybka wysyłka. Jak narazie działa idealnie
Bardzo dobry Serwis
Zamówienie poprzez Apple Pay - super sprawa, krótko i do celu.



